0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mickoski: Propozimi është një ultimatum dhe një diktat bullgar

Unë dhe VMRO-DPMNE nuk do të jemi bashkëfajtorë në një proces të tillë. Ne do të luftojmë për të vërtetën dhe kundër këtij lloj nokauti në diplomacinë maqedonase, tha kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në konferencën e sotme për shtyp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle