0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski pozitiv në Kovid-19, anulohet vizita në komunën Mavrovë-Rostushë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski e anuloi vizitën në komunën Mavrovë-Rostushë, për shkak të shfaqjes së simptomave të Kovid-19 dhe rezultatit të marrë pozitiv të testit të shpejtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle