0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQ

Mickoski: Pjesëmarrja e Alternativës në një qeveri të tillë është hap i gabuar

- Ç'farëdo lloj pjesëmarrje e partisë politike Alternativa në një qeveri të tillë paraqet hap të gabuar, por kjo mbetet në udhëheqësinë dhe liderin e asaj partie politike, deklaroi lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sot në Manastir.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle