0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mickoski: Përveç përgjegjësisë morale, duhet të ketë edhe përgjegjësi penale dhe politike

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në tv duelin e sontëm në Kanal 5 me kryeministrin dhe lider i LSDM-së, Zoran Zaev tha se në tragjedinë në Tetovë, përveç përgjegjësisë morale, duhet të ketë edhe përgjegjësi penale dhe politike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle