0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski: Përmes kulturës dhe shkencës ta kërkojmë përparimin dhe të shkojmë përpara

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski u dërgoi urim pjesëtarëve të bashkësisë shqiptare me rastin e shënimit të 22 Nëntorit - Ditës së Alfabetit shqip.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle