0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mickoski: Para nesh janë zgjedhjet e parakohshme parlamentare

- Para nesh janë zgjedhjet e parakohshme parlamentare në të cilat do ta kërkojmë besimin e qytetarëve dhe në të cilat do të tregojmë se nuk jemi të gjithë të njëjtë, edhe pse disa udhëheqin fushatë se të gjithë politikanët ishin të njëjtë, deklaroi sot kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle