0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

ryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin problemet me Kovid-19 dhe nuk kanë zgjidhur asgjë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle