0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Mickoski nuk pranon duel me Arsovskën dhe tha se e ndjek nga afër punën e saj

Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska ka numër të mjaftueshëm të dueleve në Këshillin e Qytetit të Shkupit dhe nuk ka nevojë të shkoj në duel me të, deklaroi sot lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, në përgjigjen e pyetjes së gazetarëve Komunën e Jegunocës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle