0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski: Nuk do të hyjë në atë nëse ka shumicë në Kuvend, kërkojmë zgjedhje të parakohshme

VMRO-DPMNE kërkon dhe punon për zgjedhje të parakohshme. Nuk do të hyj në faktin nëse Qeveria ka apo jo shumicë, deklaroi sot lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle