0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Mickoski: Do të humbin, por të paktën të tërhiqen në mënyrë dinjitoze

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në mini mitingun e sotëm në Zletovë në komunën e Probishtipit, ku u promovua kandidati për kryetar komune, Marjan Milenkovski porositi se pushteti aktual do të humbasë, por siç tha, të paktën le të tërhiqen në mënyrë dinjitoze. Theksoi se ditëve të fundit shikon një fushatë të paparë të zezë dhe propagandë e cila vetëm e konfirmon panikun në radhët e LSDM-së. Mickoski shtoi se nga pushteti sapo të hapin gojën i gënjejnë qytetarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle