0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mickoski: Nëse tani ka zgjedhje të parakohshme parlamentare, VMRO-DPMNE dhe koalicioni do të fitojnë 61 deputetë

Nëse tani ka zgjedhje të parakohshme parlamentare, procedura duhet të fillojë sot, mbajeni fjalën time, ju garantoj se VMRO-DPMNE me koalicionin do t'i ketë saktësisht 61 deputetë, theksoi sonte lideri i opozitares VMRO-DPMNE Hristijan Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle