0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

Mickoski në takim me kryeministrin hungarez Viktor Orban

Sot kryetari i VMRO-DPMNE-së prof.dr Hristijan Mickoski dhe nënkryetari i partisë Aleksandar Nikolloski realizuan takim me kryeministrin e Republikës së Hungarisë dhe kryetarin e partisë simotër FIDESH, Viktor Orban. Në takim është biseduar për temat dhe çështjet aktuale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle