0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mickoski në takim me ambasadoren britanike Rejçel Gallovej

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe nënkryetari Aleksandar Nikolloski, në takimin e sotëm me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe të Irlandës së Veriut në Maqedoni, Rejçel Gallovej, me të cilën biseduan për gjendjen aktuale politike, ekonomike dhe krizën energjetike në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle