0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mickoski në Koçan bëri thirrje për pjesëmarrje masive në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale

- Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, ka takuar sot banorët e Koçanit për të dëgjuar qëndrimet e tyre për realitetin në të cilin jetojnë dhe për t'u bërë thirrje që të dielën ta ushtrojnë të drejtën e votës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle