0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski – Miçel: Qytetarët qartë porositën se nevojiten ndryshime të cilat do të sigurojnë një të ardhme të re dhe qeveri të qëndrueshme

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickoski, nënkryetari i partisë Aleksandar Nikollovski dhe sekretari për bashkëpunim ndërkombëtar Timço Mucunski, sot realizuan takim me kryetarin e Institutit Demokratik Kombëtar të SHBA-së, Derek Miçel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle