0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

Mickoski: LSDM-së i nevojitet ndryshim rrënjësor, Aklternativa ka dy opsione për të ardhmen e saj

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, konsideron se organet e LSDM-së sonte në seancat e Këshillit qendror dhe ekzekutiv,do të vendosin se si do të funksionojë më tej LSDM-ja, por nuk do t'i komentojnë vendimet dhe mbledhjet e tyre sepse, siç tha, kjo është puna e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle