0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQTekste origjinale SQ

Mickoski: LSDM-ja e di që do t’i humbë zgjedhjet, prandaj kërkon justifikime për t’i shtytë

Në deklaratën e fundit në Gostivar, kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickoski, theksoi se LSDM-ja e di se do t'i humbë zgjedhjet lokale dhe janë të frikësuar  sepse kjo do të thotë krijim të kushteve për shumicë të re qeveritare dhe prandaj tani kërkojnë miliona justifikime që t'i shtyjnë zgjedhjet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle