0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski: Kovaçevski të marrë guxim dhe ta dakordojmë datën për zgjedhje

Mënyra e vetme që të dëshmojmë dhe tregojmë nëse anketat tona janë të sakta, është që të shkojmë në zgjedhje, thotë kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve se si i komenton anketat e fundit të mendimit publik dhe akuzat nga ana e LSDM-së se të njëjtat janë të trilluara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle