0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

Mickoski: Kolltuqet e Zaevit dhe Filipçes nuk janë më të rëndësishme se e vërteta

10 pyetje për të cilat Zaevi dhe Filipçe nuk kanë përgjigje  Larg  politikës, larg mungesës së moralit, të cilin e pamë se nuk e kanë, pyetjet të cilat çdo njeri i shtron dhe  janë në kuadër të arsyes  së shëndoshë janë këto:

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle