0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Mickoski kërkon që Qeveria ta publikoj propozimin në ueb faqen e saj

VMRO-DPMNE nuk e ka marrë propozimin e modifikuar francez dhe kërkon nga Qeveria ta publikojë në ueb faqen e saj. Kryetari i VMRO-DPMNE-së opozitare, Hristijan Mickoski deklaroi sonte se sipas informacioneve që disponojnë, propozimi i modifikuar nuk është asgjë tjetër veç dy fjalëve të modifikuara, ndryshe nga propozimi që ka qarkulluar në periudhën e kaluar në opinion.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle