0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mickoski kërkoi formim të qeverisë së re teknike në shkurt ose mars dhe zgjedhje të parakohshme në maj ose qershor

Në shkurt ose mars të formohet qeveri teknike, ndërsa në maj ose qershor të mbahen zgjedhje të parakohshme parlamentare, kërkoi në konferencën e sotme për shtyp lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle