0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Mickoski: Kam pasur një intervenim të lehtë kirurgjik, ndjehem mirë

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickovski sonte në Fejsbuk publikoi se ka pasur një intervenim të lehtë kirurgjik dhe se tani ndjehet mirë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle