0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski: Ju bëj thirrje edhe anëtarëve të tjerë të Komisionit për çështje historike të japin dorëheqje

Jam i shokuar nga lajmi se Vanço Gjorgiev ka dhënë dorëheqje nga Komisioni i Maqedonisë dhe Bullgarisë për çështje historike dhe arsimore, deklaroi sot në Manastir, kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle