0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQShoqëri SQ

Mickoski: Integriteti territorial i Ukrainës duhet të respektohet, të gjitha çështjet të zgjidhen përmes rrugës diplomatike

Puna e politikanëve është të vendosin paqe, të ndërtojnë miqësi dhe t'i jepet mundësi diplomacisë. Të ruhet e drejta dhe parimet ndërkombëtare, të ndalohet agresioni dhe të respektohet integriteti territorial i çdo shteti të pavarur dhe sovran, porosit lideri i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickoski në statusin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle