0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mickoski: Institucionet duhet të mobilizohen urgjentisht që të menaxhojnë me zjarrin në Tetovë

Lideri i VMRO -DPMNE-së Hristijan Mickoski bën thirrje për mobilizim urgjent dhe të shpejtë të institucioneve në menaxhimin me zjarrin katastrofal në Tetovë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle