0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mickoski i bëri thirrje të Majtës dhe partive të tjera të bashkohen në një bllok opozitar

Lideri i VMRO -DPMNE -së Hristijan Mickoski përsëri i ftoi të gjitha partitë politike të bashkohen në një bllok të ri për Maqedoninë dhe bëri thirrje të bashkohen në një shumicë të re parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle