0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski i befasuar këndshëm nga qëndrimi i Pendarovskit për referendumin

Duhet të pranoj se pas një kohe të gjatë për herë të parë ndoshta jemi në të njëjtën gjatësi të valëve me Pendarovskin, në atë drejtim edhe unë mendoj të dal me një formulim të pyetjes para Komitetit ekzekutiv, por edhe para qytetarëve. Por, pres që Pendarovski më pas t'u bëjë thirrje edhe partive të tjera politike në Maqedoni, nëse kjo është esenca e çështjes dhe të dalin në referendum.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle