0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Mickoski: Fitore në 20 komuna, në të tjerat hyjmë në raundin e dytë

VMRO-DPMNE sonte ka shpallur fitore në 20 komuna, ndërsa në tjera hyn në raundin e dytë. Priten rezultatet në komunat e Shkupit, Aerodrom dhe Kisella Vodë ku sipas qendrës analitike të partisë kandidatët e tyre janë në epërsi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle