0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski: Festa e Ujit të Bekuar le të sjell paqe, shëndet të mirë dhe begati për të gjithë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, me rastin e festës së Ujit të Bekuar, uroi besimtarët krishterë ortodoksë në shtet dhe kreun e Kishës Ortodokse Maqedonase - Arqipeshkvin e Ohrit, Kryepeshkopin e Ohrit, z.z Stefan. Uron paqe, qetësi, shëndet të mirë dhe begati për të gjithë qytetarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle