0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski është në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, tha sonte se deri më tani nuk ka biseduar me kryeministrin Dimitar Kovaçevski dhe shtoi se ende pret ftesë nga ai për takim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle