0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski: Edhe shumë spekulime për mos paraqitjen e deputetit Rexhepi, do të presim deri në ora 12 që të shfaqet

Hapen shumë spekulime për mosparaqitjen e deputetit të Besës, Kastriot Rexhepi në Parlament dhe as presidenti dhe as kryeministri nuk kanë qëndrim rreth asaj se ku gjendem unë, deklaroi kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristjan Mickoski, para Kuvendit pas ndërprerjes së seancës kuvendore për votimin e besimit të Qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle