0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski: E ftoj Bytyqin në takim në VMRO-DPMNE për t’i prezantuar plan për rimëkëmbjen e ekonomisë dhe ndihmë në biznes

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, përmes një postimi në profilin e tij në Fejsbuk, e ftoi zëvendëskryeministrin për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi nesër të vijë në takim në ora 12:00 në selinë e partisë së tij, me qëllim, siç tha, në mënyrë të detajuar t'ia sqarojë planin dhe konceptin e tij, të cilët "do të thonë rimëkëmbke të ekonomisë dhe ndihmë për biznesin".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle