0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski e ftoi kryeministrin Kovaçevski në debat për krizën energjetike

– Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sot në pres konferencë i ka bërë thirrje kryeministrit Dimitar Kovaçevskit për debat në lidhje me propozimin e partisë opozitare për tejkalimin e krizës energjetike dhe të ngrohjes.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle