0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mickoski: Duhet të ketë përgjegjësi për spitalin e djegur dhe për jetët e humbura të njerëzve

Kryetari i VMRO -DPMNE -së Hristijan Mickoski sot nga Tetova informoi se në fshati Nerashë së bashku me deputetin Aleksandar Veljanovski ishin për të shprehur ngushëllimet e tyre dhe për të biseduar me djemtë e një gruaje që ishte një nga 14 personat të cilët humbën jetën në zjarrin në spitalin modular më 8 të këtij muaji. Ai tha se duhet të ketë përgjegjësi dhe, siç tha ai, të gjenden fajtorët e vërtetë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle