0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

MIckoski: Dorëheqje të Zaevit dhe Filipçes

Mickoski: Kush e ka kërcënuar dëshmitarin nga spitali i Tetovës i cili dëshmoi se i kanë kërkuar ryshfet? Ku dëshiron ta vrasë të vërtetën? Dorëheqje të Zaevit dhe Filipçes që të mos ndikojnë në hetim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle