0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mickoski: Do të dorëzojmë kërkesë të re për komisionin anketues me “E Veriut”, e vërteta për zjarrin në Tetovë duhet të dëshmohet

Nëse pushteti ka qëllim serioz dhe nëse me të vërtetë dëshiron, komisioni anketues në Kuvend mund dhe duhet të thirret menjëherë, mendon kështu lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle