0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski: Do ta braktisë politikën nëse dikush nga partia voton për ndryshim të Kushtetutës

Nëse dikush nga VMRO-DPMNE voton dhe nën këto kushte ndryshohet Kushtetuta atëherë unë do të largohem dhe do ta braktisë politikën, deklaroi sot lideri i partisë, Hristian Mickoski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle