0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickoski: As LSDM-ja dhe as BDI-ja nuk kanë brengë interesat e shqiptarëve dhe qytetarëve tjerë, ndërsa falja e “Ninxhës” i është premtuar për dëshminë e tij

Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski konsideron se as LSDM-ja, as BDI-ja nuk kanë brengë interesat e shqiptarëve, maqedonasve dhe të qytetarëve të tjerë në Maqedoni, që është konfirmuar me ofertën e refuzuar të VMRO-DPMNE-së, që Afrim Gashi që të jetë kryeministër shqiptarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle