0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Mickosi: Pushteti nuk ka mbështetje në Parlament për ndryshime kushtetuese

Disi me kovidin nuk ka fat, para dy viteve dhe tani jam infektuar me virusin dhe kjo më pengon në angazhimin tim. Por, jam i sigurt dhe besoj se numri i këshilltarëve të VMRO-DPMNE-së në Tetovë do të rritet dhe dr. Mevmed Xhaferi do të jetë kryetar i ri në Mavrovë dhe Rostushë edhe krahas parregullsive të shumta të pushtetit  të cilat  vijnë tek unë si informacion nga terreni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle