0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Micevski: Për herë të parë pas pyetjeve të deputetëve caktohet seancë e re

Koordinatori i Grupit Parlamentar të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Micevski sot akuzoi, siç tha, precedent dhe skandal të ri të qeverisë, sepse për herë të parë në historinë e Kuvendit caktohet seancë menjëherë pas seancës për pyetje të deputetëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle