Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD (PLT)

Shkup - Seancë e Komisionit Kuvendor për Transport, Lidhje dhe Ekologji. (Kuvendi i RMV-së, salla "Boris Trajkovski"/11:00)

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle