Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Shkup – Digjitalizimi dhe përshpejtimi i zhvillimit ekonomik të edicionit të 10-të të Samitit të organizatës “Maqedonia2025”. (hotel “Meriot”/ 13:45). Paraqitje e zëvendëskryeministrit për Çështje Evropiane Fatmir Bytyqi (15:00)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle