Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Abu Dabi – Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi për vizitë të parë në Emiratet e Bashkuara Arabe. Shkup - Seancë e Komisionit kuvendor për financim dhe  buxhet. (salla Boris Trajkovski/12:00)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle