Paralajmërime SQ

MIA PARALAJMËRIME – MKD (PLT)

Shkup - Kryetari i Qeverisë së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ministri i Drejtësisë Bojan Mariçiq dhe Kryetari i Gjykatës Themelore në Kavadar, Llazar Nanev, do të mbajnë konferencë të përbashkët për shtyp . (12:00)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle