Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime-MKD

Shkup - Ministrja për Evropë dhe Amerikë e Mbretërisë së Bashkuar, Vendi Morton për vizitë dyditëshe në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle