Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Ohër – Kryeministri Zoran Zaev  I shoqëruar nga kryetari I komunës së Ohrit, Konstantin Georgievski do të kontrollojë punët ndërtimore në disa pika në Ohër dhe rrethinë, pas çka do të pasojë deklarata për mediumet. (Deklarata për mediumet do të jepet në lokacionin https://www.google.com/maps/place/41%C2%B007’44.9%22N+20%C2%B049’02.3%22E/@41.1291389,20.8151169,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d41.1291339!4d20.8173009

Butoni Kthehu në krye
Mbylle