Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime – MKD

Shkup - Kryetari i Qeverisë të Republikës së Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe nënkryetari i Qeverisë Lupço Nikollovski do të kryejnë mbikqyrrje në ndërtimin e elektranës për biogaz në fshatin Saramzalino, komuna e Lozovës (10:30)  linku i lokacionit

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle