Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Shkup - Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski do t'i dekorojë Remzi Nesimin, Goran Stefanosvkin dhe Zafir Haxhimanovin, pas vdekjes, dhe Zhivko Mukaetovin me Urdhrin e Meritave për Republikën e Maqedonisë së Veriut. (Kabineti i Presidentit/10:00)

Butoni Kthehu në krye
Mbylle