Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Shkup - Seancë e Komisionit Kuvendor për Financim dhe Buxhet. (salla "Boris Trajkovski"/11:00)

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle