Paralajmërime SQ

MIA Paralajmërime MKD

Shkup – Mbledhje e Komisionit kuvendor për financim dhe buxhet. (Salla  "Boris Trajkovski"/11:00)

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle